soldier
08 مرداد 1401 - 17:29

استاندار ایلام: ۱۵۰ میلیارد تومان برای نصب نیوجرسی در مسیر اربعین هزینه می شود

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: با رایزنی های انجام شده با وزیر راه و شهرسازی ۱۵۰ میلیارد تومان برای نصب نیوجرسی در مسیر اربعین ایلام هزینه می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن بهرام نیا روز شنبه در دیدار با رییس پلیس راه راهور فراجا کشور اظهار داشت: برای کاهش وقوع تصادفات تمامی بریدگی های مسیر اربعین بجز  بریدگی و تقاطع به سمت پارکینگ اربعین مسدود می‌شود.

حسن بهرام نیاوی افزود: تابلوی مربوط به هر استان جهت هدایت مسافران در پارکینگ اربعین مهران نصب شود.

استاندار ایلام ادامه داد: امکانات لازم نظیر استراحتگاه و سایر خدمات رفاهی برای رانندگان اتوبوس ها در پایانه مرزی مهران مهیا شود که شهرداری البرز این استراحتگاه را تا اربعین باید آماده کند.

بهرام نیا تاکید کرد: نقاط حادثه خیز و نقاطی نیز که به علائم و سرعت گیر نیاز دارد مشخص و اقدامات لازم توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام خواهد شد.

استاندار ایلام تصریح کرد: در حاشیه مسیر تنگ قیر ( حمیل به ایلام) باید آرام ساری و آشکار سازی برای کاهش وقوع تصادفات در دستور کار قرار گیرد.

لاین دوم پل صلواتی مسیر ایلام - مهران توسط قرارگاه خاتم در حال ساخت است

لاین دوم پل صلواتی مسیر ایلام - مهران توسط قرارگاه خاتم در حال ساخت استاستاندار ایلام در ادامه با تاکید بر تسریع در عملیات پل صلواتی مسیر ایلام - مهران، گفت: پل معروف به صلواتی با ۴۵ متر دهنه باید با سازه فلزی نسبت به نصب باند دوم آن برای این مسیر استفاده شود.

وی ادامه داد: به دلیل هزینه بسیار بالا برای تکمیل این پل، با پیگیری های انجام شده از طریق قرارگاه خاتم، امروز نیروهای مهندسی این قرارگاه وارد استان شدند اعلام آمادگی کردند که در ساخت این پل مشارکت خواهند کرد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 499410