soldier
15 مرداد 1401 - 10:39

پلیس راهور همدان محدودیت‌های ترافیکی عاشورای حسینی در این شهر را اعلام کرد

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی همزمان با عاشورای حسینی در مسیرهای تردد هیات های عزاداری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «فرخ جمالی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به برگزاری آیین های عزاداری و حضور هیات های سینه زنی و زنجیر زنی در معابر عمومی و خیابان ها، محدودیت های تردد برای پیشگیری از بروز سانحه و گره های ترافیکی از ساعت پنج بامداد روز عاشورا پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: در این راستا عوامل پلیس راهور از تردد خودروها از میدان فلسطین به سمت امامزاده عبدالله(ع)، پل خواجه رشید به سمت میدان کاشانی، تقاطع بلوار علویان به سمت امامزاده عبدالله جلوگیری می کنند.

رییس پلیس راهور شهرستان همدان ادامه داد: ممنوعیت تردد از سمت میدان جهاد و تقاطع بلوار شهید مدنی به سمت میدان آرامگاه بوعلی سینا همچنین پل خواجه رشید و خیابان بین النهرین به میدان بوعلی اعمال می شود.

سرهنگ جمالی ادامه داد: تردد از خیان های منتهی به میدان مرکزی شهر همدان از جمله تقاطع تختی، میدان شهید مفتح، تقاطع کبابیان، میدان شریعتی و تقاطع خواجه رشید ممنوع است.

به گفته وی، نیروهای پلیس راهور با استقرار در این مسیر کار برقراری نظم به منظور تسهیل تردد و روان سازی ترافیک را انجام می دهند.

وی تاکید کرد: هرگونه توقف خودرو همزمان با برگزاری آیین عزاداری برای امام حسین(ع) در حاشیه مسیرهای اعلام شده ممنوع است.

سرهنگ جمالی افزود: تردد خودروها در مسیرهای چهارگانه نیز با حضور نیروهای پلیس راهور و برنامه ریزی مناسب به منظور پیشگیری از بروز هرگونه ترافیک و مشکل در تردد خودروها و شرکت کنندگان در مراسم انجام خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان تصریح کرد: محدودیت های تردد در معابر اعلام شده با هدف ایجاد شرایط مطلوب ترافیکی برای برگزاری آیین پیاده روی جاماندگان اربعین و همچنین تسهیل تردد در محورهای پیرامونی این آیین، اعمال می شود.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 539677