soldier
27 دی 1401 - 11:36

آغاز ثبت‌نام اولین رویداد پیش‌شتابدهی مجتمع تولیدات رسانه‌ای شهر

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از آغاز فرآیند ثبت‌نام اولین رویداد پیش شتابدهی مجتمع تولیدات رسانه‌ای شهر از امروز -۲۷ دی‌ماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالمطهر محمدخانی از تأسیس مجتمع تولیدات رسانه‌ای شهرداری تهران (کندو) خبر داد و گفت: این مجتمع وظیفه حمایت از تیم‌ها و افراد جوان در حوزه تولیدات رسانه‌ای و همچنین تأمین محصولات رسانه‎‌ای شهرداری تهران از طریق این افراد را برعهده دارد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران نقش‌آفرینی بیشتر جامعه فعالان رسانه‌ای در موضوعات شهری را یکی از مهم‌ترین اهداف کندو دانست و اظهار کرد: مشارکت افراد مستعد و یا متخصص و همچنین بهره‌مندی از نظرات همه مردم در اداره شهر به عنوان نقطه استراتژیک حل مسائل و مشکلات همواره مورد توجه شهرداری تهران بوده و تأسیس چنین مراکزی در راستای این هدف صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه در مجتمع تولیدات رسانه‌ای شهر (کندو) هدف‌گذاری روی تیم‌ها و افراد برای تولید محتوای رسانه‌ای شهری است، اظهار کرد: برخی از این تیم‌ها و افراد برای حضور در بازار نیازهایی دارند که با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرداری می‌توان این نیازها را برطرف کرد.

آغاز ثبت‌نام اولین رویداد پیش‌شتابدهی مجتمع تولیدات رسانه‌ای شهر

محمدخانی خاطرنشان کرد: از طرف دیگر شهرداری تهران می‌تواند با استفاده از ظرفیت این تیم‌ها به تولید محصول رسانه‌ای با کیفیت بپردازد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با اشاره به فرآیند پیش‌شتابدهی و شتابدهی در کندو اظهار کرد: تیم‌ها و نفرات علاقه‌مند به حضور در بازار فعالیت رسانه‌ای می‌توانند پس از ثبت‌نام و سطح‌بندی در فرآیند پیش‌شتابدهی شرکت کرده و پس از طی این فرآیند وارد مرحله شتابدهی برای ورود به بازار کار شوند.

وی در پایان با اشاره به آغاز فرآیند ثبت نام از ۲۶ دی ماه تا ۷ بهمن در سایت کندو گفت: تیم‌ها و نفرات علاقه‌مند می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت مجتمع تولیدات رسانه‌ای شهر(کندو) به نشانی candocomplex.ir مراجعه کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 982204