soldier
08 آذر 1401 - 17:39

موفقیت انسان‌ها در اخلاق محوری و کار محوری است

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: توفیق و موفقیت انسان‌ها در اخلاق محوری و کار محوری است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان با حضور حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد و طی آن مسعود رنجبریان به عنوان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان معارفه و از زحمات و تلاش‌های فتاحیان مدیرعامل پیشین این شرکت قدردانی به عمل آمد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل پیشین این شرکت قدردانی کرد و گفت: در مدت تصدی ایشان در این شرکت اقدامات بسیار خوبی به انجام رسیده است که جا دارد از تمامی مدیران و نیروهای این شرکت تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.

وی اضافه کرد: اقدامات شرکت شهربان در این ۴ سال بسیار مثبت ارزیابی می‌شود و انشاالله با مدیریت مدیرعامل جدید این شرکت و همراهی و همدلی تمامی نیروها این رویکرد همچنان پایدار خواهد بود و گام‌های بلندتری در راستای ارتقا کیفیت اقدامات و فعالیت‌ها برداشته خواهد شد.

نظری در ادامه بر اخلاق محوری و کار محوری تاکید کرد و گفت: این دو محور لازم و ملزوم یکدیگر هستند و بی تردید توفیق و موفقیت انسان‌ها در اخلاق محوری و کار محوری است. بنابراین انتظار داریم با رویکرد کار محوری کارها را به جلو ببرید و اخلاق مداری سرلوحه تمامی امور قرار گیرد.

فتاحیان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی مبسوط از اقدامات صورت گرفته در این شرکت، گفت: از تلاش‌ها و زحمات تمامی همکارانم در این مجموعه قدردانی می‌کنم و برای مدیرعامل جدید آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

مسعود رنجبریان نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد شهردار تهران و معاون خدمات شهری گفت: در راستای تدابیر شهردار تهران و رهنمودهای معاون خدمات شهری رو به جلو حرکت خواهیم کرد، انشاالله با همدلی و همراهی نیروهای خدوم این شرکت گام‌های بلندتر و موثرتری در راستای ارتقا سازمانی این شرکت برداشته خواهد شد.

رنجبریان در ادامه منابع انسانی را سرمایه سازمانی هر ارگان خواند و گفت: معاونت خدمات شهری ارتباط مستمر و مستقیمی با شهروندان دارد و مصداق آن نیروهای شهربان هستند که ارتباط مستمری با شهر و شهروندان دارند و به طور قطع آموزش این نیروها با محور اخلاق مداری و بسیاری از موضوعات دیگر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان خاطرنشان کرد: انشاالله بتوانیم در راستای ارتقا کمی و کیفی اقدامات و فعالیت‌ها، پست‌های سازمانی، رضایتمندی حداکثری شهروندان و… گام‌های بیشتر و موثرتری برداریم.

در این مراسم حسین نظری، معاون خدمات شهری شهرداری تهران طی حکمی فتاحیان مدیرعامل پیشین این شرکت را به سمت مشاور در این معاونت منصوب و با اهدای لوحی از زحمات ایشان تقدیر به عمل آورد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 888685